LKSA2272MESY
MFR.Part #
LKSA2272MESY
JLCPCB Part #
C1602473
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2700uF 30mm 42V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS