QXP2K153KRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2K153KRPT
JLCPCB Part #
C3791316
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 250V、800V ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS