UPX1A471MPD1TD
MFR.Part #
UPX1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111991
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 20000hrs@105℃ 21.5mm 470uF 504mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS