PSMN7R6-100BSEJ
MFR.Part #
PSMN7R6-100BSEJ
JLCPCB Part #
C503666
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 128nC@10V 296W 310pF 3V 7.11nF 7.6mΩ@10V 75A TO-263 MOSFETs ROHS