PSMN2R6-60PSQ127
MFR.Part #
PSMN2R6-60PSQ127
JLCPCB Part #
C3290432
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 140nC@10V 150A 2.6mΩ@10V 326W 4V 591pF 60V 7.629nF 968pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS