BZT52-B4V3X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52-B4V3X
JLCPCB Part #
C550219
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 590mW 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS