BZX8850S-C5V6YL
MFR.Part #
BZX8850S-C5V6YL
JLCPCB Part #
C3728571
Description
1 Independent 2uA@4V 365mW 5.32V~5.88V 5.6V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS