PSMN2R4-30MLD
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN2R4-30MLD
JLCPCB Part #
C478120
Package
SOT1210
Description
1 N-channel 2.2V 234pF 3.264nF 30V 70A SOT1210 MOSFETs ROHS