BAS70-06W,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BAS70-06W,115
JLCPCB Part #
C282364
Package
SOT-323-3
Description
1 Pair Common Anode 100mA 10uA@70V 410mV@1mA 70V 70mA SOT-323-3 Schottky Diodes ROHS