PMEG3005AEV,115
MFR.Part #
PMEG3005AEV,115
JLCPCB Part #
C552849
Package
SOT-666-6
Description
1 Independent 10A 150uA@30V 30V 430mV@500mA 500mA SOT-666-6 Schottky Diodes ROHS