PMEG045T150EIPDZ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG045T150EIPDZ
JLCPCB Part #
C552774
Package
CFP-15
Description
1 Independent 130A 15A 45V 570mV@15A 98uA@45V CFP-15 Schottky Diodes ROHS