PESD5V0R1BSF315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD5V0R1BSF315
Description
0.1pF 1 10V 1nA 4.5A@8/20us 5V 5V Bidirectional IEC 61000-4-2 - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS