BZX585-C6V8,115
MFR.Part #
BZX585-C6V8,115
JLCPCB Part #
C550669
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA@4V 300mW 6.46V~7.14V 6.8V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS