BZV55-C43,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-C43,115
JLCPCB Part #
C550434
Package
SOD-80C
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 150Ω 400mW 40V~46V 43V 50nA@30.1V SOD-80C Zener Diodes ROHS