MM5Z30VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z30VT5GF
JLCPCB Part #
C3738929
Package
SOD-523
Description
1 Independent 29.4V~30.6V 300mW 30V 50nA@21V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS