PESD12VL1BAF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VL1BAF
JLCPCB Part #
C552446
Package
SOD-323
Description
12V 16.7V 19pF 200W@8/20us 37V 50nA 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS