BZX384-B27,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B27,115
JLCPCB Part #
C503396
Description
1 Independent 25Ω 26.5V~27.5V 27V 300mW 50nA@18.9V SOD-323 Zener Diodes ROHS