BZX84-A39,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-A39,215
JLCPCB Part #
C550899
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 130Ω 250mW 38.61V~39.39V 39V 50nA@27.3V ±1% SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS