BZX384-B6V2,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-B6V2,115
JLCPCB Part #
C550572
Package
SOD-323(SC-76)
Description
1 Independent 10Ω 300mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V ±2% SOD-323(SC-76) Zener Diodes ROHS