BZX84W-C6V2F
MFR.Part #
BZX84W-C6V2F
JLCPCB Part #
C551170
Description
1 Independent 275mW 3uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V 6Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS