BUK9635-55A,118
MFR.Part #
BUK9635-55A,118
JLCPCB Part #
C549974
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.173nF 2V 32mΩ@10V 34A 55V 85W D2PAK MOSFETs ROHS