BZX84W-C5V6F
MFR.Part #
BZX84W-C5V6F
JLCPCB Part #
C551164
Description
1 Independent 1uA@2V 275mW 40Ω 5.2V~6V 5.6V ±5% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS