PMPB16XNEA115
MFR.Part #
PMPB16XNEA115
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7W 10.3A 16mΩ@4.5V 1V 30V 7.2nC@4.5V 775pF@15V 85pF@15V - MOSFETs ROHS