PESD12VS1UL,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VS1UL,315
JLCPCB Part #
C456142
Package
DFN1006-2
Description
1 12V 14.7V 150W 1nA 35V 38pF 5A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS