BZX84W-B3V9X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84W-B3V9X
JLCPCB Part #
C551075
Package
SOT323(SC-70)
Description
1 Independent 275mW 3.82V~3.98V 3.9V 3uA@1V 85Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS