74AHCT74PW-Q100118
MFR.Part #
74AHCT74PW-Q100118
Description
-40℃~+125℃ 0ns 10pF 1、1 2 2uA 4.5V~5.5V 5ns 74AHCT Series 80MHz 8mA 8mA 9.7ns@4.5V,50pF Asynchronous Complementary type D-Type Rising Edge Set and Reset - Flip Flops ROHS