BZX8450-C2V7-QVL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX8450-C2V7-QVL
JLCPCB Part #
C7223995
Package
TO-236AB
Description
1 Independent 100Ω 1uA@1V 2.565V~2.835V 2.7V 250mW ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS