BUK762R4-60E,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK762R4-60E,118
JLCPCB Part #
C549833
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.18nF 120A 158nC@10V 2.4mΩ@10V 4V 60V D2PAK MOSFETs ROHS