BZX384-C30,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-C30,115
JLCPCB Part #
C454984
Description
1 Independent 28V~32V 300mW 30V 50nA@21V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS