BZT52H-C8V2,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-C8V2,115
JLCPCB Part #
C550355
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 10Ω 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V 830mW SOD-123F Zener Diodes ROHS