BZX38450-C6V8F
MFR.Part #
BZX38450-C6V8F
JLCPCB Part #
C3733748
Description
1 Independent 100nA@5.1V 300mW 6.46V~7.14V 6.8V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS