BUK768R3-60E,118
MFR.Part #
BUK768R3-60E,118
JLCPCB Part #
C549857
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 137W 2.92nF 43.1nC@10V 4V 60V 75A 8.3mΩ@10V D2PAK MOSFETs ROHS