PESD3V3L5UV,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD3V3L5UV,115
JLCPCB Part #
C7607
Package
SOT-666-6
Description
-65℃~+150℃ 12V 2.5A 22pF 25W@8/20us 3.3V 5 6.4V 75nA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SOT-666-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS