1PS79SB70,115
MFR.Part #
1PS79SB70,115
JLCPCB Part #
C179321
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100mA 10uA@70V 1V@15mA 70V 70mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS