BUK9Y41-80E,115
MFR.Part #
BUK9Y41-80E,115
JLCPCB Part #
C461185
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.57nF 11.9nC@5V 2.1V 24A 41mΩ@10V 64W 80V SOT-669 MOSFETs ROHS