BZX84J-C6V2,115
MFR.Part #
BZX84J-C6V2,115
JLCPCB Part #
C179395
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 10Ω 3uA@4V 5.8V~6.6V 550mW 6.2V SOD-323F Zener Diodes ROHS