G3R45MT17D
MFR.Part #
G3R45MT17D
JLCPCB Part #
C25836788
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1.7kV 106nC 15.3pF 2.7V 3.199nF 364W 52A 62mΩ 86pF N-Channel TO-247-3 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS