G3R450MT17J
Extended
Manufacturer
Navitas
MFR.Part #
G3R450MT17J
JLCPCB Part #
C25836791
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1.5pF 1.7kV 13nC 2.7V 321pF 630mΩ 71W 8A 8pF N-Channel TO-263-7 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS