SPC5634MF2MLU80R
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
SPC5634MF2MLU80R
JLCPCB Part #
C2056927
Package
LQFP-176(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 1.5MB 12bit 32 Bit 4.5V~5.25V 80 80MHz 94KB Built-in FLASH Freescale Series LQFP-176(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS