SPC5634MF2MLQ60R
MFR.Part #
SPC5634MF2MLQ60R
JLCPCB Part #
C2056903
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-40℃~+125℃ 1.5MB 12bit 32 Bit 4.5V~5.25V 60MHz 80 94KB Built-in FLASH Freescale Series LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS