SPC5634MF2MLQ80R
MFR.Part #
SPC5634MF2MLQ80R
JLCPCB Part #
C2056888
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-40℃~+125℃ 1.5MB 12bit 32 Bit 4.5V~5.25V 80 80MHz 94KB Built-in FLASH Freescale Series LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS