LD6816CX4/C14P,315
MFR.Part #
LD6816CX4/C14P,315
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.4V 100uA 150mA 30uVrms 5.5V 55dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS