LD6816CX4/C12P,315
MFR.Part #
LD6816CX4/C12P,315
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 100uA 150mA 30uVrms 45mV@(150mA) 5.5V 55dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS