LD6816CX4/C33P315
MFR.Part #
LD6816CX4/C33P315
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100uA 150mA 3.3V 30uVrms 5.5V 55dB@(1kHz) 75mV@(150mA) Fixed Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS