PSMN085-150K,518
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
PSMN085-150K,518
JLCPCB Part #
C6629435
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.31nF@25V 150V 3.5A 3.5W 40nC@10V 4V 85mΩ@10V SO-8 MOSFETs ROHS