QW2105BR
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
QW2105BR
JLCPCB Part #
C6372522
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors