QW1825BR
MFR.Part #
QW1825BR
JLCPCB Part #
C7333474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors