225WF050
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
225WF050
JLCPCB Part #
C6371280
Package
Plugin
Description
225W 50Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS