NS10145T3R3NNA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS10145T3R3NNA
JLCPCB Part #
C525015
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10mΩ 3.3uH 6.1A 7.33A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS