BK2125HM471-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK2125HM471-T
JLCPCB Part #
C2661485
Package
0805
Description
1 250mΩ 470Ω@100MHz 500mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS